Trener Adobe

Paweł Zakrzewski

.Jestem autoryzowanym instruktorem/ekspertem oprogramowania firmy Adobe. Moim atutem jest ponad 25 lata doświadczeń, tysiące przeszkolonych uczestników i studentów.

W swej pracy nie powielam utartych schematów. Większość moich szkoleń to autorskie zajęcia „szyte na miarę”, które doskonale odpowiadają zdiagnozowanym na wstępie potrzebom uczestników.

Jeśli wahasz się czy warto skorzystać z takich zajęć – napisz do mnie, porozmawiajmy a dokładnie przedstawię swoje propozycje.

Szkolenia dotyczące oprogramowania Adobe to od wielu lat moja pasja i praca. Łączę tu swe zainteresowania, wiedzę, doświadczenia  i umiejętności z możliwością przekazywania wiedzy innym.

Uwielbiam to, zawsze pracuję z pasją i ogromnym zaangażowaniem!

N

Trener/Wykładowca Adobe

N

Adobe Certified Expert

N

Pracuj z najlepszymi!

N

Zaufaj certyfikatom Adobe i doświadczeniu!

Opinie

Pan Paweł jest szczególnym trenerem, nie tylko skutecznie przekazującym przydatną wiedzę, ale przede wszystkim umiejącym zmieniać sposób myślenia o pracy. Ma tę magiczną umiejętność, że zawodowe „czy się da” zamienia na „jak to zrobić” 🙂 Polecam z całego serca!
Miałem ogromną przyjemność uczyć się obsługi photoshopa pod okiem Pana Pawła. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, a także sposobu w jaki są prowadzone lekcje. Rekomenduje i wrócę z pewnością jeśli będę miał okazje się doszkolić. Dziękuje
Mistrz. Nic dodać, nic ująć

Skorzystaj z mojej oferty sukces gwarantowany

Niezależnie od powodów.

Chcesz dołączyć do mojej drużyny?

Zapraszam na szkolenia!

Zapytaj o szkoleniaZobacz szkolenia Adobe