pytania o szkolenia adobe

Jakie są koszty, ceny, zakresy szkoleń Adobe?
Nie mam ściśle określonych programów, czasów trwania czy cenników. Na ostateczny koszt szkolenia wpływa wiele czynników. Wystarczy wskazać tu chociażby:

 • Rodzaj zajęć (online, w siedzibie klienta),
 • Czas trwania (czy jest to 6 godzin specjalistycznych zajęć dotyczących konkretnego zagadnienia czy klasyczne szkolenie od podstaw),
 • Miejsce odbywania szkolenia (Warszawa i okolice lub inne rejony Polski),
 • Zakres tematyczny, poziom zajęć, specjalne życzenia

Każdy z wymienionych powyżej aspektów wpływa na sposób przygotowania szkolenia i oczywiście jego cenę. Zawsze koszty szkoleń ustalane są indywidualnie.

Niezależnie od tego czy planujesz zapłacić samodzielnie, skorzystać z pomocy pracodawcy czy dofinansowania z różnych programów europejskich, skontaktuj się ze mną i wspólnie opracujemy zakres merytoryczny szkolenia, czas trwania zajęć, poziom miejsce i cenę tak, by każdy z uczestników osiągnął maksymalne korzyści.

Zadowolony uczestnik szkolenia, który podejmuje samodzielną pracę, rozwija się, przekracza własne bariery i rozwiązuje napotkane problemy jest dla mnie największą radością!

Czemu nie mam stałych cen, cenników i zakresów szkoleń?
Nie mam ściśle określonych programów, czasów trwania czy cenników. Na ostateczny koszt szkolenia z programów Adobe wpływa wiele czynników. Wystarczy wskazać tu chociażby:

 • Rodzaj zajęć (online, w siedzibie klienta),
 • Czas trwania (czy jest to 6 godzin specjalistycznych zajęć dotyczących konkretnego zagadnienia czy klasyczne szkolenie od podstaw),
 • Miejsce odbywania szkolenia (Warszawa i okolice lub inne rejony Polski),
 • Zakres tematyczny, poziom zajęć, specjalne życzenia

Każdy z wymienionych powyżej aspektów wpływa na sposób przygotowania szkolenia i oczywiście jego cenę. Zawsze koszty szkoleń ustalane są indywidualnie.

 

W jaki sposób wspólnie przygotowujemy się do zajęć?
Zwykle przed każdymi zajęciami staram się przeprowadzić wywiad – diagnozę, która pozwoli mi zaproponować zakres szkolenia dopasowany do potrzeb i oczekiwań uczestników.

Oczywiście nie zawsze uda się znaleźć idealne rozwiązanie podczas rozmów telefonicznych czy pisania kolejnych wiadomości tekstowych. Ale działamy na żywo, dzięki czemu reaguję na bieżąco i w razie najmniejszej potrzeby już podczas zajęć płynnie zmieniam tematykę, by skupić się na najważniejszych i najprzydatniejszych aspektach.

Na moich zajęciach nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze staram się wyjść naprzeciw zainteresowaniom swoich uczniów.

Jakie rodzaje szkoleń znajdziesz w mej ofercie?
 • Szkolenia stacjonarne – zajęcia, zwykle grupowe – mogą odbywać się w dowolnej lokalizacji. Z przyjemnością poprowadzę zajęcia w dowolnej lokalizacji w siedzibie klienta/firmy. Jeśli masz grupę współpracowników, znajomych zainteresowanych podnoszeniem kompetencji i wiedzy takie zajęcia są właśnie dla Was.
 • Szkolenia online – zajęcia realizowane na żywo przy użyciu nowoczesnych technologii komunikacyjnych. Oferta skierowana zarówno do firm (zajęcia grupowe) jak i indywidualnych uczestników
 • Szkolenia wideo – dedykowane szkolenia o dowolnym poziomie prowadzone w postaci zarejestrowanych filmów mp4. Tego typu zajęcia mogą dotyczyć dowolnych poziomów zaawansowania jak i tematyki.
 • E-learning – połączenie szkoleń wideo, online oraz tradycyjnych form typu PDF i testów pozwala na opanowanie pracy z wybranym programem w dowolnych godzinach i terminach. Stała komunikacja z wykładowcą ułatwia samodzielną naukę
 • Szkolenia One 2 One – zajęcia indywidualne – jeden na jeden to bardzo intensywna forma nauczania. Możemy realizować je zarówno w wersji stacjonarnej jak i online. Tu konieczny jest stały kontakt i szybka interakcja.
Jakie mam doświadczenie
Prowadzę autorskie szkolenia Adobe już od ponad 23 lat. Jestem wykładowcą od 1997 roku zaś marcu 1998 roku powstała moja firma G-Media Paweł Zakrzewski i to pod jej szyldem działam na rynku szkoleniowym i nie tylko.

Pracuję także jako wykładowca oprogramowania Adobe w szkole wyższej Viamoda w Warszawie.

Dlaczego warto przyjść na moje szkolenie?
To oczywiście trudne pytanie. Moim atutem są 23 lata doświadczeń, tysiące przeszkolonych uczestników, studentów i nieustająca radość i pasja z zajęć zdają się dodatkowo potwierdzać tę opinię.

Nie powielam utartych schematów. Większość moich szkoleń to zajęcia „szyte na miarę”, które doskonale odpowiadają potrzebom uczestników. Jeśli wahasz się czy warto skorzystać z takich szkoleń – napisz do mnie, porozmawiajmy a dokładnie przedstawię swoje propozycje.

Szkolenia dotyczące oprogramowania Adobe to od wielu lat moja pasja i praca. Łączę tu swe zainteresowania, wiedzę i umiejętności z możliwością przekazywania wiedzy innym.

Uwielbiam to i zawsze robię to z pasją i ogromnym zaangażowaniem!

Czy wystawiam certyfikat zakończenia szkolenia?
Tak – oczywiście. Po zajęciach każdy z uczestników otrzymuje stosowny Certyfikat ukończenia konkretnego szkolenia
Chcesz zapytać o inne szkolenia?
Zapytaj mnie o szkolenia – z przyjemnością i pasją podejmę się realizacji dowolnego szkolenia, jakie znajduje się w obszarze mych kompetencji.

Jeśli interesuję Cię nietypowa forma, zakres, treść, poziom czy inny niestandardowy rodzaj zajęć po prostu skontaktuj się ze mną.

Dzięki już ponad 23 letniemu doświadczeniu zaproponuję zajęcia ściśle dostosowane do konkretnych potrzeb

Czy mam jakieś publikacje? Książki, artykuły itp.
Jestem autorem kilku książek dotyczących oprogramowania Adobe wydanych nakładem specjalistycznego wydawnictwa Helion oraz setek artykułów dostępnych w magazynach Macworld, Publish, PSD, Photoshop, Computer Arts, PC Komputer i innych.

Opracowałem też kilka szkoleń wideo dostępnych na stronach wydawnictwa Helion.

 • Adobe Premiere Elements – domowe studio wideo
 • Adobe Creative Suit CS3 Web Standard – tworzenie dynamicznych stron WWW – warsztaty
 • Kompendium DTP. Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign i Acrobat w praktyce – wydanie I, wydanie II, wydanie III

UWAGA!
Jestem w trakcie prac nad czwartym wydaniem Kompendium DTP oraz zupełnie nowej książki … będzie się działo!

 • Adobe Flash CS6 – interaktywne projekty od podstaw

Napisałem także wiele materiałów szkoleniowych, skryptów, artykułów czy niewielkich publikacji.

Czy nagrywam filmy instruktażowe - tutoriale?
Wiele krótkich i bezpłatnych filmów szkoleniowych i tutoriali  Adobe publikowałem za pośrednictwem serwisów Youtube, Wimeo i oczywiście Facebooka.

Chcesz zobaczyć kilka? Zapraszam tutaj: https://www.youtube.com/user/acePawel/videos?view_as=subscriber a także na moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/TrenerAdobe.

 

Skorzystaj z mojej oferty sukces gwarantowany

Niezależnie od powodów.

Chcesz dołączyć do mojej drużyny?

Zapraszam na szkolenia!

Zapytaj o szkoleniaZobacz szkolenia Adobe